Franciszek Georgiew z Social Tigers i Justyna Łukasik z Warsztatu PR przeprowadzili 6 i 7 kwietnia 2020 r. dwa spotkania dla grupy Marketing w Kulturze na Facebooku. Zobacz rejestracje z tych wydarzeń.

#1 WEBINAR o wykorzystaniu darmowych i niskobudżetowych taktyk do zbudowania zaangażowania i docierania do nowych odbiorców opowie Franciszek Georgiew.

LINK DO SPOTKANIA

We wrześniu wystąpi również na scenie Konferencji Marketing w Kulturze, a już w kwietniu zagości na ekranach komputerów z dużą dawką socialowych trików.

#2 WEBINAR o tym, jak zaplanować skuteczną reklamę na Facebooku i Instagramie opowiadała Justyna Łukasik. Na spotkaniu uczestnicy i uczestniczki dowiedzą się m.in.: na co zwrócić uwagę przy doborze grafiki? Jak nie zgubić się w dostępnych celach reklamowych? Ile to kosztuje, czyli jak dobrze zarządzać budżetem reklamowym w social mediach? Uczestnicy i uczestniczki poznają także kilka trików pozwalających na stworzenie skutecznych grup docelowych.

LINK DO SPOTKANIA


Aby zobaczyć webinary należy dołączyć Marketing w Kulturze na Facebooku.

Show all responses Close responses

2 Replies to “Dzielimy się wiedzą. Zobacz MwK LIVE”

  1. hej, taki protip – możecie dodawać datę? bo właśnie weszłam, a linki idą do nikąd, bo wydarzenia już się odbyły 🙁

    1. Cześć, jasne, już to wprowadzamy. W razie czego nagrania z webinarów znajdują się (wiszą nadal) na grupie Marketing w Kulturze na Facebooku.

      Pozdrawiam,
      Monika Serafin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might also like